Przywiązanie do byłej dziewczyny chłopaka

Witam od ponad roku mam problem,chodzi o byłą dziewczyne mojego chłopka. Chyba stala sie obiektem mojeje obsesji, wczesniej juz mialam podobny problem:bylam stalkerem, udalo mi sie zblizyc do mojeje "ofiary"jednak moj chlopak zagrozil ze to zniszczy nasza ralcje. Bylam szczesliwa teraz jest mi smutno ze nie moge się z nia kontaktować;nie mam kolezanek jestem aspoleczna bardzo sie do niej przywiazalam...to chyba nienormalne

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują Pani odpowiednią formę leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).