Przywrócenie równowagi pracy układu współczulnego i przywspółczulnego

Witam serdecznie, Jak można przywrócić równowagę pracy układu współczulnego i przywspółczulnego ? Aby pracowały ze sobą w harmonii ?

Piotr Jurczyk

Witam. Nie opisuje Pan, na czym polega ich dysharmonia, ale biorąc pod uwagę Pana wiek, oraz rzadkie zaburzenia układu autonomicznego jako takie, może Pan mieć do czynienia z nerwową lub zaburzeniami somatyzacyjnymi. Proszę przedyskutować swoje objawy ze specjalistą neurologiem. Pozdrawiam.