Psychiczne znęcanie się w rodzinie

witam maz zneca sie nade mna juz 17 lat mowi mo co mam robic jak myslec, nie moze byc inaczej niz on chce , teraz dodatkowo pojechal do szwecji zostawil mnie w wynajetym mieszkaniu bez pieniedzy , zabral dzieci ze sobia , zacronil mi kontaktu z dziecmi i nie wolno mi przyjechac do nich , powiedzial ze mam sie uczyc w szkole zawodowej policealnej 2 lata zdobyc zawod i dopiero przyjechac , ja mam 40 lat a on mi zycie uklada jesgo zachowanie jest sadystyczne , nie wiem co robic mam pojsc na policje

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza