Psychogenne zawroty głowy

Witam! Jak wygladaja psychogenne zawroty glowy? Czy to jest moze taki rodzaj bujania,uczucia bycia po alkoholu,na łódce(bez upadków,zataczanie sie) ?Mam nerwice ok.3 lata i od tej pory cały czas towarzysza mi takie zawroty.Lekow nie biore,myslam,ze sobie poradzę bez,ale nie mam juz siły z tymi wiecznymi bujankami.Jak sie czymś zajme to mijają,tak samo wieczorem.Do tego wieczny ucisk glowy i karku,zaczyna sie od rana i wieczorem mija,ale wtedy mam az obolałe miesnie.Czy da sie to leczyć?

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia nerwicy jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcia której namawiam.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP lub prywatnie /w internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego/.

Witam. Kto panią diagnozował? Nie napisała pani, czy aktualnie jest pod opieką lekarza specjalisty, psychiatry czy neurologa? Jeśli nie, to należy to uczynić jak najszybciej .