Puchnięcie powiek po stosowaniu antydepresantów

Witam. Od 3 miesiecy biore antydepresanty-mniej wiecej od czasu gdy zaczelam je zazywac strasznie puchna mi powieki.Rano gorne powieki sa tak spuchniete az zaslaniaja dolne,wygladaja jak napompowane-chcialabym wiedziec czy moze to byc spowodowane zazywaniem antydepresantow.Pozatym 4 tyg temu zlamalam zebra-bol jest tak samo silny jak na poczatku, gdy leze na plecach i biore wdech strasznie boli- nawet plecy. Mam nocne poty i okropny bol glowy rano, temp zawsze 37,1-37,3.Co mam robic?Co mi jest?

Mgr Dorota Majlich

Powinna Pani skonsultować swoje dolegliwości z lekarzem, który zapisał Pani leki. Proszę nie lekceważyć swoich objawów.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ponownie do lekarza prowadzącego. Prawdopodobnie konieczna jest modyfikacja dotychczasowej terapii.

Dzień dobry. Proszę iść do lekarza, który Panią zbada,zleci odpowiednie badania krwi,moczu,prześwietlenie tych żeber, itd. i wówczas powinna się Pani dowiedzieć, co Pani jest. A jeśli chciałaby się Pani naprawdę wyleczyć z depresji - to najlepiej udać się do psychoterapeuty. Pozdrawiam