Pulsowanie stóp, poczucie zagubienia, niska samoocena i brak akceptacji swojego wyglądu

Pulsowanie stóp bol pleców krzyza, poczucie rozbicia zagubienia brak akceptacji siebie wygladu ...poczucie ze dlugo nie pozyje. Czucie sie dziwakiem, gdy cos powiem lub cos mam wrazenie ze ta osoba mysli ze cos biore itd... Co sie dzieje ze mna i z swiatem wszystko mnie przeraza?

Dzień dobry,

Najlepiej Pan zrobi jak uda się na konsultację do lekarza psychiatry czy psychoterapeuty celem przyjrzenia się temu, "co się z Panem dzieje".

Witam. To trudny wiek wchodzenia w dorosłośc i wtedy różne rzeczy się dzieją. Zachęcałabym Pana do rozpoczecia psychoterapii.

Witam.Pulsowanie stóp i bóle pleców proszę omówić z internistą. Pozostałe objawy myślę, że warto omówić z psychoterapeutą i/lub psychiatrą. Pozdrawiam

Proszę skonsultować objawy somatyczne z lekarzem pierwszego kontaktu oraz skonsultować problemy natury psychicznej z psychologiem lub psychiatrą.

Dzień dobry.

Nie opisał Pan, od jak dawna w taki właśnie sposób postrzega Pan swoje życie i w ogóle świat. Nie opisał Pan również, czy stało się coś szczególnego w Pańskim życiu, co mogło mieć wpływ na takie postrzeganie rzeczywistości. Nie sądzę, że taki się Pan po prostu urodził. Wobec powyższego, trudno odnieść się do Pana postu. Sugerowałbym po prostu konsultację psychologiczną, podczas której mógłby Pan przedstawić bardziej szczegółowo istotę Pańskiego problemu.

Pozdrawiam.

Witam,
warto skonsultować się z psychologiem, na żywo, ponieważ w tak krótkiej formie trudno o konkretną diagnozę i poradę. Mogę się tylko ogólnie odnieść do problemu. Mam wrażenie, że cierpi Pan z powodu bardzo niskiej samooceny, co może wtórnie powodować problemy także somatyczne, jest ryzyko, że wtórnie do niskiego poczucia własnej wartości wystąpiły u Pana zaburzenia lękowe, które mogą przybierać formę somatyczną, jak opisane przez Pana objawy. Zachęcam do przemyślenia podjęcia psychoterapii. Może Pan starać się o skierowanie do Poradni Zdrowia Psychicznego, możliwe ze trzeba byłoby w tym celu odwiedzić lekarza psychiatrę, proszę się tego nie obawiać, ten lekarz także może Panu pomóc, lub szukać w praktyce prywatnej. Zachęcam do szukania pomocy. Pozdrawiam.