Pulsowanie w skroniach, bóle głowy, szumy uszne

Witam mam 30 lat od jakiegoś czasu odczuwam takie dolegliwości jak pulsowanie w skroniach po wysiłku lekkim,ból z tyłu głowy czasem pulsowanie,przytykanie w uszach i za chwile dzwonienie,gdy wejdę do ciemnego pomieszczenia błyski w oczach.Miewam też zawroty głowy i czasem chodzę jak pijany,drży mi ciało zwłaszcza głowa.Czy te dolegliwości mogą być od wysokiego ciśnienia mierzyłem ostatnio to miałem 155/105

Należy mierzyć ciśnienie przez kilka dni i notować je regularnie jeśli utrzyma się podwyższone zgłosić się do lekarza POZ, pozdrawiam