Pulsujące bóle głowy i uczucie gorąca

Witam mam 20 lat i czasem z niewiadomych prZyczyn dostaje silne pulsujace bóle głowy i uczucie gorąca ból ten jest nie do wytrzymania i nawet tabletki przeciw bolowe nie pomagają . Byłam juŻ z tym u lekarza i powiedział on ze takie coś jest normalne , a ja sądzę ze nie gdyż. Tej przycZyny zemdlalam parę razy a lekarz wciąż twierdzi ze nic mi nie jest i nie chce wysłaćmnie na żadne badania . I dlatego odnoszę się z tym pytaniem do was , uprzejmie proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należy zgłosić się do neurologa. Wskazane jest wykonanie tk głowy.