Pulsujący ból oka

boli mnie oko prawe u dołu czy to cos ważnego.? Widzę dobrze.Ból pulsujący.

Każdy nie ustępujący po paru godzinach ból oka jest wskazaniem do szybkiej wizyty u specjalisty. Może być to objaw podwyższonego ciśnienia, ból może być spowodowany także wadą wzroku, może też mieć podłoże migrenowe - przyczyn, bardziej lub mniej poważnych, może być wiele. Jeśli nie ustąpił samoistnie albo jeśli się powtarza, proszę szybko udać się do lekarza-okulisty.

Wita. Dolegliwości bólowe mogą świadczyć o stanie choroby oka lub w oczodole. Proszę odbyć wizytę u lek. okulisty, który tylko w bezpośr. badaniu może wykluczyć lub potwierdzić chorobę. Pozdr. BArnyk.