Pulsujący ból uszu u 12-latki

Zapalenie ucha u dziecka (12 lat). W ciągu miesiąca córka dostała 2 antybiotyki na zapalenie ucha; 3 razy oglądali ją specjaliści (też z Medicusa); ucho zewnętrzne i środkowe jest wyleczone; jest podejrzenie problemów z ciśnieniem w uchu wewnętrznym. Od kilku dni utrzymuje się temperatura powyżej 37st.; również pulsujący ból uszu. Jest weekend, lekarze mniej dostępni; w którym wrocławskim szpitalu otrzymamy rzetelną, kompleksową pomoc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do szpitala dziecięcego na izbę przyjęć.