Punktowy ból nogi a rzucenie palenia

Dzień dobry, od miesiąca pobolewa mnie lewa noga. Na początku ból zlokalizowany był nad kolanem, jednak z czasem ból odczuwam w innych miejscach, tzn. na kości piszczelowej, w w stopie, kości udowej. Do tego doszły bóle mięśni, zdarzyło się, że ból obudził mnie w nocy. Ból nie jest stały lecz lecz punktowy. Często kojarzę ten ból z bólem reumatycznym. Pobolewa mnie też lewa ręka. Nie wiąże tego bólu z niedoborem magnezu, ponieważ łykam suplementy. Dodam, że rzuciłam palenie ok 3 miesięcy temu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić konkretną diagnozę. Zdecydowanie konieczna jest jednak dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ortopedy. Skierowanie uzyska Pani/Pan od lekarza POZ.