Pusty pęcherzyk ciążowy a wynik GSD

Wiam,wczoraj na wizycie dowiedzialam sie iz mam pusty pecherzyk ciazowy.prosze o wyjasnienie wynikow GSD 25 mm,,6,6 hbd bez echa zarodka,bez pecherzyka zoltkowego,.czy jest szansa ze zarodek bedzie widac w pozniejszym etapie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. GSD to średnica pęcherzyka ciążowego odpowiadająca ciąży prawie siedmiotygodniwej. Niestety szansa na rozwój prawidłowej ciąży w tej sytuacji jest znikoma, choć nie mogę tego wykluczyć przez internet.