Pytanie dotyczące AST i ALT u 16-letniej córki

Witam, Mam pytanie dotyczące AST i ALT. Córka 16 lat - raz na rok robione badana z krwi. Zawsze wyniki byli w normie. Tym razem kilka wyników podwyższone : AST 46 U/l ( powyższony), ALT 14 U/l i podwyższona kreatynina 1,10 mg/dl. Ostatnio ma nagle zmianę nastroju, często agresywne zachowanie, czasami ból głowy . Na ile te wyniki są niepokojące.?

Szanowna Pani wynik należy odnieść do stanu klinicznego. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry