Pytanie o interpretację wyników

Witam.
Mam 25 lat bardzo proszę o pomoc. Mój lekarz jest na zwolnieniu i nie mam do kogo się z tym zwrócić. Z wyników badań ogólnych moczu wynika: kolor żółty pH 7,0 ciężar właściwy 1,015g/ml białko, glukoza, bilirubina, ciała ketanowe, azotyny, leukocyty, erytocyty - nie wykryto, a urobilinogen w normie. z osadu mikroskopowego moczu wyniki: nabłonki płaskie pojedyncze wpw nabłonki okrągłe 0-1-2 wpw leukocyty 2 - 3 wpw erytrocyty świeże 0-0-1 wpw oraz co najbardziej mnie nurtuje bakterie obfite wpw.

Nie wiem czy powinnam się wybrać z tym do lekarza ginekologa, czy mam jakiś stan zapalny?Często boli mnie pęcherz, często chodzę do łazienki (ale i pije dużo wody niegazowanej) dodatkowo przez dłuższy czas zbieram i się na wymioty podczas mycia zębów.
Bardzo proszę poradę;-) Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Tak, Pani wynik wskazuje na zakażenie bakteryjne w obrębie dróg moczowych. Konieczne jest leczenie antybiotykiem. Proszę niezwłocznie udać się do swojego lekarza rodzinnego lub do ginekologa (jeśli jest Pani w ciąży).
Pozdrawiam serdecznie!