Pytanie odnośnie powiększenia bioder

Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie powiększenia bioder. Moj problem dotyczy męskiej sylwetki- brak talii i wąskie biodra. Czytałam sporo na temat i znalazłam „lipolaser” i „liposukcjel” niestety w moim przypadku to nie wchodzi w gre ponieważ przy wzroście 160 waze 48 kg wiec nie ma z czego odsysać tłuszczu. Czy jest opcja wszczepienia implantów w biodra?

Szanowna Pani, nie jestem w stanie pomóc. Proszę skierować swoje pytanie do chirurga plastycznego