Rak pęcherza i prostaty u ojca

Witam ,mój tata ma raka pęcherza i prostaty ,w tej chwili jest w szpitalu bo wprowadzono mu rurki do nerek i pęcherza i ciagle jest krwiomocz. Przetaczają mu krew bo jest bardzo słaby i puchnie bo nerki nie pracują . Co mamy robić ,do kogo się zwrócić bo lezy na oddziale wewnętrznym a urologia nie chce już nic robić,jeszcze jedno nie podjęto się operacji żeby usunąc pęcherz. Proszę o podpowiedz co robić dalej do kogo się zwrocic? Dziękuję

Lek. Artur Jeliński Urolog

To gdzie lezy nie ma wieszkezego znaczenia wzne jst czy jest leczony zgodnie z zasadami sztuki medycznej czasmi pacienci sa przygotowywani do leczenia urologicznego w innych odzilach