Rak złośliwy płuc i ucha środkowego u 53-latki

Moja mama ma 53 lata zdiagnozowano w Centrum Onkologii w Bydgoszczy raka złośliwego płuca i ucha środkowego chciałbym wiedzieć jakie mogą być rokowania po chemioterapii -proszę o szybką odpowiedź

Mam za mało danych o chorobie-stopniu jej zaawansowania aby móc odpowiedzieć , podejrzewam , że w płucach to jest przerzut z ucha. na wszystkie pytania powinien odpowiedzieć onkolog prowadzący , zż