Rana po wszczepieniu implantu górnej jedynki

witam, 10 dni temu miałam wszczepiony implant górnej jedynki. Po siedmiu dniach zdjęto szwy. W domu zauważyłam, że rana nie jest całkowicie zamknięta, widać koniec śruby zamykającej i materiał kościozastępczy. Czy mam powody żeby się niepokoić?? Czy rana sama się zamknie czy konieczne jest założenie szwów??

Proszę zgłosić się do stomatologa na kontrolę. Często od razu do implantu mocuje się śrubę gojącą która wystaje ponad dziąsło i może to niepokoi. Nie powinien natomiast wydobywać się materiał kościozastępczy i to trzeba sprawdzić.

Proszę udać się do lekarza wykonującego zabieg , może to nie mieć znaczenia , ale jeżeli doszło do przesunięcia graftu i uszkodzenia błony zaporowej to bez szybkiej interwencji zabieg się nie uda.