Rana po zdjęciu gipsu po szyciu ścięgna Achillesa

JESTEM PO ZSZYCIU SCIEGNA ACHILLESA PO ZDJECIU PO 6 TYG GIPSU UTWORZYŁA SIE RANA NAD PIETA .POBRANO NA POSIEW MAM BAKTRIE BAUMANA .RANA JEST ZAROPIAŁA .ZALECENIE GENTOMECYNE 1 RAZ DZ I 2 DZ ANTYBIOTYK.PROSZE O POMOC.

Trzeba obecnie czekać na działanie antybiotykoterapii. Efekty działania antybiotyku powinny być widoczne już po około 4-5 dniach. Proszę w chwili obecnej spełniać zalecenia chirurgiczne, a rana z pewnością się wygoi.