Ratunku! Przytyłam!

Ratunku przytyłam! Co miesiąc się ważę. Ważyłam 39,4 - masakra! A teraz ważę 40,2 (mój wzrost to 164 cm). Jejku, jestem taka obrzydliwa, nie mogę na siebie patrzeć! Jaka dieta byłaby dla mnie najlepsza? Tym bardziej, że zimą się tyje. Nie da się tego uniknąć? Mam 16 lat. Jestem zrozpaczona! :(:(:( Proszę pomóżcie mi, ja muszzeę schudnąć.
16 LAT ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI wynosi 15. Na siatce centylowej jest to obszar poniżej 3 centyla. Oznacza to, iż masz znaczny niedobór masy ciała. Zdecydowanie ODRADZAM Ci dalsze odchudzanie.

Pozdrawiam