Regulacja aparatu ortodontycznego założonego w Brazylii

Będę w Polsce z moją żoną Brazylijką przez kilka miesięcy. Ona ma od pół roku aparat założony w Brazylii. Oczywiście trzeba go co jakiś czas regulować, zmieniać drut i gumki, przyklejać odklejone zamki. Czy ktoś w Warszawie podjąłby się takiego "zastępstwa" na kilka miesięcy? Potem w Brazylii będzie kontynuować leczenie w swoim "macierzystym" gabinecie, chodzi tylko o okres pobytu w Polsce. Mamy wszystkie niezbędne materiały ze zdjęciami, odlewami, opisami z przed założenia i z przed miesiąca.

Witam, jeżeli ma Pan pełną dokumentację żony to nie widzę problemu z kontynuacją leczenia na czas pobytu
u nas w kraju. Szkoda przedłużać sobie leczenie, bo przerwa do tego prowadzi. Pozdrawiam :)