Regularne miesiączki, bolesność podbrzusza i piersi a miesiączka

Witam, postaram sie najkrócej opisać mój problem. Pragnę mieć dziecko, mam 27 lat. Moje miesiączki są regularne,nigdy nie zażywałam tabletek antykoncepcyjnych. W tej chwili miesiączka spóźnia sie 10 dzień. Zrobiłam już 4 testy ciążowe i wszystkie pokazały negatyw. Piersi mnie bolą,ale do zniesienia. Podbrzusze tak jak na okres ale o wiele łagodnej niż podczas. Dzis pojawila sie kropelka krwi dosłownie na papierze a kilka dni wczesniej przez moment brązowe plamienie. Czy jest szansa ze to juz?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko ocenić. Proponuję udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.