Regularne picie piwa a alkoholizm

czy mój mąż jest alkocholikiem?wypija tak z 6 do 10 piw regularnie co tydzień i tak juz od 2 lat.

Dzień dobry,

Taką diagnozę można określić wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą.
Stąd jak najbardziej namawiam na osobistą wizytę u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień (w ramach NFZ) lub prywatnie.