Regularne zażywanie tabletek antykoncepcyjnych po okresie wywołanym luteiną a ryzyko ciąży

cykl wywolany luteiną.Miesiaczke dostalam wieczorem ok 21 a pierwsza tabletkę anty wziełam rano ok 7(1 opakowanie).Po 4 tabletce do pochwy na palcu mogła zostać wprowadzona znikoma ilość nasienia. Bralam tabletki regular do konca. odstawilam we wtorek czwartek,z rana malutkie plamienie piątek:rano krwawienie i w poludnie tez sobota: krwawienie niedziela:krwawienie do pld. poniedzialek:malutkie krwawienie rano wtorek i środa: plamienie.test 24dni po sytuacjizrana negatywny 25 dnipo pol negatywny.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W obliczu stosowanej antykoncepcji oraz dwukrotnego ujemnego testu ciążowego można wykluczyć zapłodnienie.