Rejestruje się bez uchwytnego zróżnicowania przestrzennego czynność wolną

Witam! Moja córka ma 2,5 roku. Odebrałam wynik eeg proszę o interpretacje. Zapis wykonano po 6 h deprywacji snu, przy behawioralnych cechach snu. Rejestruje się bez uchwytnego zróżnicowania przestrzennego czynność wolną, początkowo z przewagą theta 4-6Hz, potem delta 2-3Hz, bez żadnych cech bioelektrycznych snu, natomiast w różnym stopniu lecz stale zakłóconą dominującą, uogólnioną, rytmiczną czynnością z zakresu beta, 16-18 Hz, o zmiennych amplitudach. Z góry dziękuję za pomoc

Zapis eeg jest badaniem pomocniczym i ma znaczenie w łączności z obrazem klinicznym.
Tylko i wyłącznie.
To jest podstawa do interpretacji.
W opisie nie ma większych zmian ,ale proszę omówić całość z uwzględnieniem stanu dziecka.

Pozdrawiam ciepło