Rekonstrukcja więzadła krzyżowego ACL a wyniki rezonansu magnetycznego

Proszę wydać opinie na ten temat. Wyniki RMI poniżej opis m.in. Stan po rekonstrukcji ACL: Kanał udowy na godz. 11:00 osadzny nieanatomicznie na granicy przedniej i bocznej ściany dołu międzykłykciowego.Wykładniki przyparcia przeszczepu do dolnej krawędzi dołu międzykłykciowego (wcięcia) z jego esowatym przebiegiem oraz obrzękiem zaangażowanych bezpośrednio przednich pasm. Z tego wynika że reko ACL została błędnie przeprowadzona? Nie udała się? Problem z zakresem ruchu
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie dokładnie tak. Rekonstrukcja udała się, jednak pozostawiła po sobie pewne ślady, które mogą wpływać na dalsze leczenie czy sprawność w stawie.