Rekonwalescencja po próbie samobójczej

moj syn jest po probie samobojczej 2 dni w gnieznie i jutro ma isc do domu czy to normalne ze strony lekarzy bo to nie pierwsza proba jestem zalamana matka

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Syn powinien pozostać pod stałą opieką poradni zdrowia psychicznego lub poradni przyszpitalnej. Proszę zapewnić mu stałą opiekę psychoterapeuty po wypisie ze szpitala. Proponuję również Pani zapisać się na warsztaty dla rodziców dzieci po próbie samobójczej w Pani mieście.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza