Relacje męża z koleżankami

z mężem jesteśmy razem od 10. mąż od zawsze uwielbiał kobiety. wkurza mnie jego stosunek do nich. ma kilka kolezanek z ktorymi wciąż pisze. szczególnie na nerwy działa mi wspolna kolezanka z pracy, bo pracujemy razem. kilkakrotnie zlapalam go na wypisywaniu seksualnych tekstow z nią i z innymi. pogodziłam sie ze taki ma charakter, ale wkurza mnie ta kolezanka, której opowiada jeszcze szczególy z naszego życia, o mnie o naszych kłotniach i sytuacjach. widze ze jest uprzedzona ale za wszelką cenę

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeutę /ośrodek/, który zajmuje się psychoterapią małżeńską (par). Taka forma leczenia jest bardziej dostępna prywatnie, niż w ramach NFZ.

Dzień dobry.

Zachowanie męża, niezależnie od tego czy jest, czy nie jest "kobieciarzem" jest - mówiąc wprost - nielojalne wobec Pani. Można dodać, że również zachowanie koleżanek pozostawia wiele do życzenia.
Niezależnie od powyższego, wydaje się, że powinna Pani skorzystać z pomocy specjalisty (psychologa, terapeuty), by móc nauczyć się radzić sobie z opisywanymi sytuacjami.

Pozdrawiam.

Witam, zachowanie Pani męża jest nie do zaakceptowania, dziwię się,ze Pani to toleruje. Proszę odbyć z ni stanowczą rozmowę na ten temat i wyrazić jasne oczekiwanie, że natychmiast zaprzestanie tego rodzaju kontaktu z innymi kobietami. Jeżeli nie będzie w stanie tego zrobić sugeruję rozważenie separacji a już na pewno skorzystanie z pomocy psychoterapeuty samej lub z mężem.Pozdrawiam