Relacje w rodzinie i poza nią

Cieszę się szacunkiem wśród ludzi z zewnątrz, darzą mnie sympatią, ale w rodzinie przeżywam piekło, ciągle tylko kłótnie, pretensje, krzyki. Zrobili mi dużo krzywdy, ja też mam do nich pretensje. Dlaczego relacje w rodzinie często są takie trudne?

Witaj,
nie wiemy,czy chciałabyś coś zrobić,by uzyskać zmianę i naprawić relacje.Jeżeli tak,możesz przepracować te konflikty w procesie psychoterapii.Wczesniej pisałaś,że je powielasz,więc zaostrzasz konflikt,choć tego nie chcesz.
Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam serdecznie,
Widzę, że ma Pani problemy w relacjach rodzinnych. Chciałaby Pani aby wszystko było w porządku, ale tak nie jest. Relacje w domach są zróżnicowane. Jest wiele czynników odpowiedzialnych za to, jak rodzina będzie funkcjonować.
Proponuję rozważyć problem na psychoterapii.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska