Renewhair na porost włosów dla łysiejących

czy produkt renewhair jest skuteczny na porost wlosow dla lysiejacych?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, renewhair nie jest lekiem, tylko produktem kosmetycznym. Nie ma jednak dowodów naukowych na jego skuteczność. Może Pan spróbować kuracji indywidualnie. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to jedna z metod do walki z tym problemem. Jego skuteczności to już temat dyskusyjny. Nie u każdego przynosi on pożądane efekty.