Resztki łożyska z ogniskową martwicą

Witam !!! Proszę o interpretację wyniku patomorfologicznego. Poroniłam w 10 tc i na wyniku w pozycji rozpoznanie widnieje zapis: Resztki łożyska z ogniskową martwicą. Skąd mam wiedzieć czy w pobranym materiale do badań było dzieciątko??? Pytam ponieważ staram się o wydanie aktu ur. z adnotacją o martwym urodzeniu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Do badania wysyła się całość materiału pobranego podczas oczyszczania jamy macicy. Nie ma możliwości aby coś pominąć w ocenie. Dodam jeszcze iż ze względu na wiek ciąży nie ma możliwości uzyskania aktu urodzenia.