Reumatoidalne zapalenie stawów a woda w kolanie po artroskopii

witam, mam problem od 12 lat choruje na reumatoidalne zapalenie stawów, przeszedłem artroskopie na lewe kolana, wycięto mi nadmiar błony maziowej, mimo to w dalszym ciągu woda mi napływa, ilosci które mi sciąga lekarz to srednio koło 150 ml jednorazowo (w ciągu 2 dni) - co moje jeszcze zrobić, biore leki doustnie dostawowo i jest bez zmian
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście obecną sytuację musi kontrolować ortopeda jednak polecam także konsultację z reumatologiem.