Rezonans magnetyczny a miesiączka

czy jak będę miała okres moge poddać sie badaniu? rezonans magnetyczny? a jesli mam klipsy metalowe po usunieciu woreczka żólciowego moge? miec to badanie?

Owulacja nie jest bezwzględnie przeszkodą ale klopsy metalowe tak . Proszę zgłosić sie do placówki gdzie był wykonywany zabieg i poprosić o specyfikację w/w klipsów tam producent zawsze określa z czego wykonany jest materiał .