Rezonans magnetyczny głowy u 50-latki

proszę wyjaśnienie mojego wyniku mr głowy nic z tego nie rozumie ;W istocie bialej podkorowej i okołokomorowej obu półkul mózgu widoczne są pojedyńcze ogńiska podwyższonej IS w obrazach T2 zależnych/FLAIR ,o śr 2-3,5mm ocharakterze zmian demielinizacyjnych .poza tym dalszy opis jest dobry.proszę powiedzieć mi czy mam coś z tym robić czy można te wyniki zbagatelizować bo są dobre .bardzo dziękuje za odpowiedż

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najważniejsze jest to czy występują jakiekolwiek objawy neurologiczne. Jeżeli nie , to spokojnie. Prawdopodobnie jest to związane z wystąpieniem mikroudarów.