Rezonans magnetyczny i stwierdzenie struniaka stoku
witam.po rezonansie magnetycznym stwierdzono u mnie prawdopodobnie struniaka stoku o wymiarach 23mmx15mmx12mm.nie mam żadnych objawów neurologicznych i klinicznych.neurochirurg kazał mi zrobić ponowny tomogrf za 6 miesięcy i zobaczy czy rośnie czy nie.mam czekać te 6 miesięcy czy trzeba to teraz wyciąć?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wydaje się że należy poważnie rozważyć leczenie operacyjne. Proponuję skonsultować się z neurochirurgiem, operacje tej lokalizacji są zawsze dużym wyzwaniem, dlatego powinien je wykonywać chirurg z dużym doświadczeniem.
Konieczna analiza obrazów a nie opisu w naszym ośrodku - dobry w tych lokalizacjach jest dr n med Robert Narolewski