Rezonans magnetyczny i zmiany obrzękowe kłykcia kości udowej
Prośba o interpretację wyników badań rezonansu magnetycznego: Podwyższenie sygnałów i pogrubienie części proksymalnej i środkowej więzadła ACL - zmiany pourazowo-przeciążeniowe bez przerwania ciągłości Niewielkie zmiany obrzękowe kłykcia przyśrodkowego kości udowej w okolicy więzadła MCL.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu wymagają okresowej kontroli. Nie są to jednak zmiany bardzo poważne. Z biegiem czasu ewentualne dolegliwości powinny ustąpić. Nieprawidłowości zaznaczone w opisie są wynikiem stanu zapalnego.