Rezonans magnetyczny kloana u 40-latka
Dzień dobry Chciałbym zapytać o interpretacje rezonansu magnetycznego kolana. Otóż: zwężenie szpar stawowych, osteofitoza krawędziowa w stawie UP, zmiany o typie chondromacji 3 stopnia w przedziale przyśrodkowym UP, łąkotka przyśrodkowa - centralny obszar degeneracji w zagniecionym rogu tylnym łąkotki. Mam 40 lat i byłem już z tym kolanem u dwóch ortopedów przy czym pierwszy uznał ,że kolano owo da się naprawić (znów będzie można biegać) tymczasem drugi odradza artroskopie i zaleca brak ruchu.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Także przychylałbym się do wykonania zabiegu. Zmiany te same się nie cofną.