Rezonans magnetyczny trzustki
witam co oznacza zdanie"trzustka jednorodnego sygnalu ,gladkich obrysach zewnetrznych,poszerzona w zakresie dalszej czesci trzonu i ogona do axok44mm-brak cech pancreatitis"jest to wynik badania MR,

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Trzustka opisywana w badaniu jest prawidłowa,jedynie nieco powiększona w części trzonu, nie ma cech zapalenia trzustki.
Proszę pokazać wynik badania lekarzowi , który na nie Panią skierował.
Pozdrawiam