RM głowy u 19-latka

Witam! Robiłem ostatnio RM Głowy (poprzedni rok temu w listopadzie) i prosiłbym o interpretacje wyniku : W istocie białej obu płatów czołowych i prawego płata ciemieniowego widoczne są bardzo drobne, pojedyncze ogniska o wysokim sygnale w obrazach T2 zależnych i FLAIR obraz jest nie specyficzny i może odpowiadać zmianą wrodzonym. W porównaniu z poprzednim badaniem nie stwierdza się progreję zmian. W sekwenjach DWI bez cech świeżego niedokrwienienia. Innych zmian nieuwidoczniono. NIepokoje sie

Kolejne badania MRI głowy nie wykazały dynamiki zmian, czyli stan stabilny, nie ma świeżych uszkodzeń
Można interpretować wynik znając stan Pacjenta , dolegliwości
Ważny wywiad, badanie, inne wyniki
Pozdrawiam,

Witam serdeczniem
badanie NMR jest tylko badaniem dodatkowym, które nalezy interpretować w związku z wywiadem i stanem neurologicznym,
dobra wiadomość, jest taka, że w stosunku do badania sprzed roku nie ma zadnej progresji
pozdrawiam
mgj