RM kręgosłupa i ostre bóle nad ranem i w nocy

Witam!Proszę o odp.Jestem po MR kręgoslupa i co mam dalej robić?Mam ostre bóle nad ranem i noc.Symetryczne uwypuklenie krążków międzykręgowych od L2 do L5 o typie bulging.Na poziomie L5 S1 widoczna centralna wypuklina krążka międzykręgowego uciskająca na worek oponowy.W trzonach kręgowych widoczne zmiany zwyrodnieniowe pod postacią osteofitów ,drobnych guzków Schmorla i ognisk zwyrodnienia tłuszczowego.kobieta,lat 38

Małgorzata Panek

Konieczna jest konsultacja ortopedyczna. Ortopeda oceni czy kwalifikuje się Pani do zabiegu.
Pozdrawiam