Rok bezowocnych starań o ciążę

Witam,
czemu tak jest, mam już dziecko 6-letnie i staram się z mężem o drugie już prawie rok i jakoś nie mogę. Kiedy się nie staraliśmy, miesiączki miałam regularne, a teraz nawet nie mogę sobie wyliczyć dni płodnych, bo raz mam cykl 25 dni, a raz 29 albo 28.
Proszę o pomoc, bo już tracę nadzieję na to, że w ogóle kiedyś zajdę w ciążę.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Po roku bezowocnych starań czas najwyższy udać się do lekarza ginekologa, który specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Niestety przez internet, nie dysponując żadną wiedzą o Pani zdrowiu oraz zdrowiu męża nie mogę nic nawet zgadywać.
Nieregularności okresu, o których Pani pisze, są raczej niewielkie i nie powinny stanowić przeszkody w poczęciu dziecka, mogą jednak wskazywać na pewne zaburzenia hormonalne w Pani organizmie.

Pozdrawiam serdecznie!