Rokowanie przy nieoperacyjnym raku niedrobnokomórkowym płuca

witam tata ma zdiagnozowanego nieoperacyjnego raka niedrobnokomórkowago płuca prawego c34,8 jakie są rokowania przy takiej diagnozie?

Poza tym dostępne są metody leczenia które mogą znacznie wydłużyć życie (np. terapie celowane w raku gruczołowym z obecnością mutacji EGFR)