Ropne, nawracające się zmiany skórne u 3-letniego dziecka

Witam, mojemu 3-letniemu synkowi od początku roku pojawiają się na główce ropne guzy, które bardzo swędzą i bolą. Dermatolog zdiagnozował zakażenie bakteryjne, dostaliśmy antybiotyk do stos.zew. ale po zagojeniu się ropni, pojawiają się wciąż nowe. Słyszałam o naświetlaniach lampą bioptron, czy jest szansa, że po takich zabiegach synkowi nie będzie się to już pojawiało? Joanna Kozielec

Milena Lubowicz

Niestety pewności nikt nie da Pani, że te zmiany już nawracać nie będą. O kwalifikacji do takiego leczenia należy porozmawiać z dermatologiem.
Pozdrawiam