Ropne zapalenie błony śluzowej jamy macicy doczesnej

Poronilam w 10 tygodniu ciazy.wyniku napisano jama-krew.Ropne zapalenie błony śluzowej jamy macicy doczesnej i kosmyki częściowo w stanie martwicy. Kosmyki bez naczyń, włóknienie kosmków i zmacerowany płód dół. 2,5 cm.Proszę doktorze o przetłumaczenie na język polski. Z góry dziekuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to rozpoznanie histopatologiczne opisujące wysłane do badania materiały. Wynika z tego iż doszło do poronienia ( brak podanej przyczyny) a skutki tego to stan zapalny śluzówki z cechami martwicy ogniskowej.