Rosnący poziom bilirubiny

Mój tata jest obecnie w szpitalu, ma zoltaczke?nie jest to do końca zdiagnozowane, WZW Bi C wykluczone, możliwe zatrucie polekowe (seris lek kardiologiczny) badania immunologiczne dobre, usg dobre, rezonans magnetyczny rownież. Brak złogów . Niemniej poziom bilirubiny 27,5 mg (tendencja rosnąca od dwóch tygodni) co robić??? Jest w dobrej kondycji ogólnej, zmieniono całkowicie leki kardio. A bilirubiny nie spada. Co robić??? Gdzie szukać przyczyny??? Dziękuje za odpowiedz

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku Pani taty ufam, że lekarze w szpitalu wykonują wszelkie badania i korzystają ze wszystkich metod terapeutycznych, aby pomóc Pani tacie. Proszę być dobrej myśli i wszelkie wątpliwości rozwiązywać podczas rozmowy z lekarzem prowadzącym.