Rozcięcie penisa po seksie oralnym

Witam mam wstydliwy problem, uprawiając sex oralny z chłopakiem zahaczyłam go zębem i powstało rozcięcie które lekko podeszło ropą, czy można zastosowac masc detromecyne lub jakas inna jak tak to jaka ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jezeli pojawiło się nakażenie bakteryjne należy zastosować antybiotyk. Wskazana jest ocena chirurga. Warunkowo można zastosować wspomniany lek.