Rozdrapany pieprzyk i zina obwódka

Witam, dzisiaj zobaczyłam ,że mam rozdrapany pieprzyk i wokół niego mam sina obwódkę i od pieprzyka do obwódki jest czerwona skóra, dodatkowo lekko piecze przy dotykaniu. Niestety w Polsce będę dopiero za 5 miesięcy i nie wiem czy muszę szukać lekarza w Anglii czy może to poczekać ?

proszę obserwować zmianę, jeśli będzie coś niepokojącego to wtedy zalecam wizytę u lekarza