Rozdrażnienie i smutek po odstawieniu leków przeciw depresji

witam brałam leki na depresje przez prawie 2,5 roku odstawilam ponad 3 tygodnie temu najpierw mialam zawroty glowy ktore przeszly , doszlo rozdraznienie a teraz smutek czy po tak krotkim czasie od zaprzestania leczenia moglo dojsc do nawrotu ? czy to typowe skutki odstawienia

Farmakoterapia powinna być przedmiotem konsultacji z psychiatrą. Proszę skonsultować skutki odstawienia leków z prowadzącym Panią lekarzem. Leczenie farmakologiczne nie usuwa przyczyny zaburzenia, najprawdopodobniej leki tylko je maskowały. Wskazane jest kontynuowanie leczenia uzupełnionego o psychoterapię.