Rozdrażnienie, odrealnienie i zmęczenie oczu po zapaleniu dopalaczy

Witam! Mój problem rozpoczął się pod koniec sierpnia,zapaliłem dopalacz i od tego czasu czuje się fatalnie psychicznie , na początku (wrzesień,październik) czułem się rozdrażniony , odrealniony , zmętnione oczy jednak w połowie listopada doszły piosenki w głowie , dziwne myśli oraz białe kropki czy cienie przed oczami. Udałem się do psychiatry i stwierdził zespół lęku napadowego. Mimo wszystko ja obawiam się schizofrenii (może nerwicowej?), co mi może dolegać ?

Diagnozę może postawić lekarz psychiatra po dokładnym badaniu pacjenta. Lęk, który Pan odczuwa nie jest prawdopodobnie związany z psychozą. Nie ma czegoś takiego jak "schizofrenia nerwicowa".
Niestety nie uzyska Pan pomocy, której Pan oczekuje na drodze korespondencyjnej. Trzeba dokładnie opowiedzieć o swoich lękach, doznaniach i przeżyciach lekarzowi prowadzącemu. To jedyna szansa uzyskania skutecznej pomocy.