Rozerwanie włókien mięśniowych i krwiak

witam, kilka dni temu na siłowni doznałem rozewania włókien mięśniowych części bocznej mięśnia piersiowego większego w okolicy przejscia w ścięgno w 70% w tym miejscu utworzył się duży krwiak jak wynika z usg, jak dalej powinno przebiegać moje leczenie czy trzeba to zeszyć? z góry dziękuję za odp.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proponuję konsultację ortopedyczną. Lekarz oceni czy w Pana przypadku wymagana jest ewakuacja krwiaka oraz czy mięsień ma szansę na samoistną regenerację.